Atama kararları Resmi Gazete’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara nazaran, Adalet Bakanlığında açık bulunan Adalet Başmüfettişliklerine, Adalet Başmüfettişleri Onur Utku Sevim, Yılmaz Genç, Sefa Çınar, Barış İntepe ve Sinan Dursun atandı.

Adli Tıp Kurumu İkinci İsimli Tıp İhtisas Heyeti Ruh Sıhhati ve Hastalıkları Üyeliğine, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Turan Karatepe görevlendirildi.

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı Toplumsal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Özdağ misyondan alındı, yerine Filiz Kayacı Boz atandı.

Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettişi Sabri Akdeniz Sarı misyondan alındı. Bakanlıkta açık bulunan İş Başmüfettişliğine, İş Müfettişi Özgür Ünver atandı.

Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan iş müfettişliklerine yapılan yeterlilik imtihanında muvaffakiyet gösteren, İş Müfettiş Yardımcıları Emrah Kürşat Çakır, Mehmet Asalıoğlu, Muhammed Raşid Karaman, Münevver Yıldız, Nazlı Hilal Dükünlü, Okan Karagülle, Özge Ayhan Çulha ve Raşat Akyüz getirildi.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında açık bulunan Başmüfettişliğe, Müfettiş İstek Kaya atandı.

Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığına Mithat Yüksel atandı.

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğüne, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdür Yardımcısı Vedat Yanık getirildi. Maden ve Petrol İşleri Genel Müdür Yardımcılığına ise Kazım Özgür tayin edildi.

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığına Veli Altundağ atandı.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğünde açık bulunan İdare Heyeti Üyeliğine, Fatih Mehmet Bal getirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Tokat Vilayet Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır ile Zonguldak Vilayet Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Akçay misyondan alındı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Balıkesir Vilayet Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Mehmet Mazak atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Konseyi Üyeleri Bülent Dilmaç ve Mehmet Karataş ile Tarım ve Orman Bakanlığı Gümüşhane Vilayet Tarım ve Orman Müdürü Edip Birşen vazifeden alındı.

Türkiye Cumhuriyet Devlet Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğüne ve İdare Heyeti Başkanlığına TCDD Nakliyat A.Ş. Genel Müdürü ve İdare Heyeti Lideri Hasan Pezük atandı.

TCDD Nakliyat A.Ş. Genel Müdürlüğüne ve İdare Heyeti Başkanlığına Ufuk Yalçın atandı.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünde açık bulunan İdare Heyeti üyeliğine Mustafa Bankaoğlu atandı.

KAYNAK: AA

Related Posts

Dünya Göçebe Oyunları bugün İznik’te başlıyor

Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenecek Dünya Göçebe Oyunları bugün Bursa’nın İznik ilçesinde başlayacak. Covid …

‘Milli Park’ta tabiat katliamına dur deyin’

CHP Genel Lider Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, “Kentsel Sit”, “Arkeolojik Sit” ve “Doğal Sit” olarak tanımlandığı için çivi …

17 yaşındaki hacker Marmara Üniversitesi’ni hackledi: Açığı söyleyeyim, kapatın

Kişisel Dataları Müdafaa Kurumu (KVKK), 22 Eylül’de yayınladığı bilgi ihlali bildiriminde Marmara Üniversitesi’nde 5 bin 698 kişinin datalarının …

ABD’den Rusya’ya nükleer silah uyarısı: Boşboğazlık etmeyi bırak

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Washington idaresinin Rusya’ya özel bir ileti gönderdiğine dair tezleri doğruladı. Blinken, “Nükleer …

Avcılar’da 3 yıldır kullanılmayan kamyonet alev alev yandı

Ambarlı Mahallesi Arma Sokak’ta, arızalanmasının akabinde 3 yıldır birebir yerde park halinde duran kamyonette dün saat 15.30 sıralarında yangın …

SON DAKİKA HABERİ: Rusya’da okula akın: 15 meyyit, 25 yaralı

Son dakika haberi! Rusya’nın Izhevsk kentinde bir okula silahlı taarruz düzenlendi. Rus haber ajansı TASS’da yer alan bilgilere nazaran hücumda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.