Epic Games Store’dan 17 ücretsiz oyun hediyesi

Epic Games Store, Steam’in en büyük rakibi olarak, kullanıcılarına ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere, şirket genellikle her Perşembe bir ya da iki ücretsiz oyun sunuyor, ancak yeni yıl için daha özel bir planları var. 2023 yılına güzel bir veda yapmak adına, Epic, 4 Ocak’a kadar 17 ücretsiz oyun verecek. Bu gizemli oyunların kimlikleri henüz bilinmese de, bugünün ücretsiz oyunu Cursed to Golf oldu. İşte detaylar…

Epic Games Store, geçen hafta Destiny 2: Legacy Collection adlı oyunu ücretsiz olarak sundu. Bu oyun, normalde 59,99 dolar fiyat etiketine sahip. Oyunun ciddi bir hayran kitlesi olmasına rağmen, oyuncular bu gelişmeden hayal kırıklığına uğradılar. Çünkü platformda sunulan ücretsiz içerik, beklendiği gibi bir oyun değil, daha çok ücretli bir genişleme paketi olarak ortaya çıktı. Maalesef bu hafta da durum değişmedi ve Epic Games’in ikinci ücretsiz oyunu DNF Duel oldu.

Epic Games Store’dan 17 ücretsiz oyun hediyesi

Epic Games’in üçüncü gizemli oyunu Melvor Idle olarak ortaya çıktı. Eğer Melvor Idle hakkında meraklıysanız, bu, bir tost makinesinde bile çalışabilen, RuneScape’ten ilham alan bir idle RPG oyunu. Burada becerilerinizi geliştiriyor, canavarlarla savaşıyor ve ganimet topluyorsunuz. Üç ardışık hayal kırıklığının ardından, Epic Games’in dördüncü gizemli oyunu Art of Rally oldu. Bu oyun ilginç bir yarış oyunu, ancak benzersiz grafikleri dışında özellikle dikkat çeken bir yönü yok. Ne yazık ki, bu Epic Games Store’dan üst üste dört gün hayal kırıklığı anlamına geliyor.

Epic Games Store’daki indie oyunlar döngüsünü kıran beşinci oyun, 25 Aralık’ta çıkan The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition oldu. Ancak, bir dizi hoş sürprizin ardından, Epic Games’ten gelen sonraki ücretsiz oyun Human Resource Machine oldu. Maalesef, şirketin 27 Aralık Çarşamba günü verdiği oyun Cursed to Golf oldu. Cursed to Golf, golf ilhamlı bir macera oyunu. Oyuncular, Golf Purgatory’den kurtulup bir Golf Efsanesi olmak için her vuruşun önemli olduğu bir mücadeleye giriyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir