Resident Evil 4 Remake’e Daha Çıkmadan Yüzde 50’den Fazla Zam

Bir zam haberi daha duymaya gücünüzün kalmadığını biliyoruz sevgili oyuncular ancak zamlar maalesef durmuyor. Yılın en beklenen oyunların olan Resident Evil 4’e daha çıkmadan devasa bir zam geldi.

Türkiye’de oyuncu olmanın olmazsa olmazlarından biri de çelik gibi sinirlere sahip olabilmek.

Bir zamanların en ucuza eğlenme yolu olan oyunlar artık lüks… TL’nin değer kaybı her alanda olduğu gibi oyunlar konusunda da belimizi büküyor. Yurtdışında standart sayılabilecek 60 dolarlık AAA oyun fiyatları ülkemizde 1,200 liraları dahi görebiliyor.

Bu zamlardan nasibini alan son oyun ise yıla damgasını vuracak yapımlardan olması beklenen Resident Evil 4 Remake oldu.

Korku dendiğinde oyun dünyasında ilk akla gelen serilerden olan Resident Evil’ın en sevilen oyunlarından olan Resident Evil 4 ilk çıkışının üzerinden 20 yıl geçmişken remake olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Resident Evil 4 Remake çıkmadan müthiş bir zamla karşılaştı.

Ön sipariş aşamasında olan oyunun fiyatı 563,47 TL’den %57 zamla 887,29 TL’ye fırlayarak hepimize ufak bir kalp sektesi yaşattı. Resident Evil 4 Remake’in Deluxe sürümü ise %63’lük zam oranı ile 657,53 TL’den 1,070,50 TL’ye çıktı.

Tüm bunların ardından ne kadar teselli eder bilemiyoruz ancak Resident Evil 4 Remake’in demo sürümünü şu anda ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

24 Mart tarihinde çıkışını gerçekleştirecek oyunun neler vadettiğini görüp hikayenin ufak bir kısmını deneyimleyebileceğiniz demo sürümü dövüş mekaniği gibi kritik konuları test etmek için de ideal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir