SHIB ve DOGE: Kısa Vadede Bu Seviyelere Hazırlanın!

Shiba Inu (SHIB) fiyatı konsolidasyon üçgenini kırdı ve yükselmeye hazırlanıyor. Dogecoin ise 8 ve 21 günlük basit hareketli ortalamaların mevcut piyasa değerinin altında sıkıştırıldığını gösteriyor. Analist Tony Montpeirous, bu ortamda meme coin’lerde pozisyon almak için kısa vadede takip edilecek seviyeleri belirliyor.

SHIB fiyatı son almak için ideal mi?

Shiba Inu fiyatı, boğaların 3 saatlik grafikte 0,00001700 doları bölgesini hedefleyen bir formasyon gösteriyor. Yine de üçgenin tamamlanmamış olma olasılığı var. Elliot Wave teorisini takip eden yatırımcılar, sözleşmeli üçgenlerin işlem yapmanın zor olabileceğini onaylayacaklar. Üçgenler, yatırımcıların fırsat maliyetlerini yakalamaları ve sıradan yan fiyat hareketlerine devam etmeleri ile ünlüdür. Bir kopuşu fark ettiğinizi düşündüğünüzde, kopuş konsolide olur ve kaybetme pozisyonuyla kenarda oturmanız gerekir.

Yine de, bir üçgen kırılması konusunda tereddüt etmek, aynı zamanda kaçırılan fırsatlarla da sonuçlanmaktadır. Çünkü üçgen kırılmaları, kalkışta çok değişken hale geliyor. Bu nedenle, mevcut SHIB fiyatı olan 0,00001138 dolardan bir giriş mantıklı. Analiste göre, SHIB fiyatı önümüzdeki günlerde dürtüsel olarak %50 artış görecek.

Dünyaca Ünlü Elliot Wave uygulayıcısı Constance Brown bir keresinde “Bir üçgenin A Dalgasının altına geçersiz kılma koymak daha güvenli bir bahistir” demişti. Bunun yerine, yatırımcılar Shiba Inu fiyatı için tanık olunan bu yükseliş sinyallerinin gerçek olduğunu ve ihtiyatlı bir risk aldığını umabilirler.

SHIB için ideal seviyeler

Yükseliş tezinin geçersiz kılınması, 0.00000925 dolardaki bulunan A Dalgasıdır. 0.00000925 dolar seviyesi ihlal edilirse, bu kurulum bir kayıp olacak. Ayılar muhtemelen kontrolü ele geçirecek. Daha sonra 0,00000800 doları hedefleyecekler. Böylece mevcut Shiba Inu fiyatından %27’lik bir düşüşle sonuçlanacak.

Dogecoin fiyatı gerçek olamayacak kadar iyi mi?

Dogecoin fiyatı çok yakın bir gelecekte 0.12 dolara doğru ilerliyor. Popüler meme coin’e aşina olan yatırımcılar, Dogecoin’in abi rallilerine alışkın. Teknikler, DOGE fiyatının artacağını öne sürüyor. Ancak kesin bir dip olup olmadığını tespit etmek hala zor.

DOGE fiyatı şu anda 0,07 dolardan işlem görüyor. Bunun nedeni boğaların 8 ve 21 günlük basit hareketli ortalamaları yeniden ele geçirmesi. Bu arada, SMA’ların mevcut piyasa değerinin altında sıkışması olumlu bir işaret. Analiste göre önümüzdeki günlerde beklenen boğa koşusunu tetikleyen katalizör olabilir.

Ödül-risk açısından, 0,07 dolardan giriş, daha geleneksel pozisyonlardan yaklaşık üç kat daha fazla getiri sağlıyor. Bu da kopuşu 0,078 dolardan satın almak demek. Yine de yatırımcılar, 0,05 dolar alanını hedefleyen bir likidite avı şansının farkında olmalı. Böylece boğa trendinin geçersiz kılınması 0.04914 dolarda kalıyor. Bununla birlikte, risk almak isteyen yatırımcılar, 0.06162 dolardan daha sıkı bir geçersizlik seviyesi ile erken bir giriş yapabilirler. 0,6162 dolar kırılırsa, 0,05 dolar bölgesi giriş için ideal bir seviye olacak.

Ancak, 0,04914 dolar kırılırsa, DOGE fiyatı 0,02 dolara kadar düşebileceğinden analiste göre yatırımcılar pozisyonlarını derhal kapatmalılar.

Related Posts

Aracı kurumların vadeli pozisyonları spota taşınacak

Şebnem TURHAN Borsada bazı kurumların bankacılık hisselerinde vadeli işlemlerde yüksek kaldıraçlı pozisyonlarının etkisiyle yükselen ve …

Yaptırımın son halkası: Rus turistleri geri çeviriyorlar

Rusya ile sınırı olan beş Avrupa Birliği (AB) ülkesinin dördü, dün gece yarısından itibaren Rus turistleri geri çevirmeye başladı. AB …

MSC Cruises, Türkiye turizmine 55 milyon euro gelir getirecek

Selenay YAĞCI Avrupa’nın en büyük kruvaziyer şirketlerinden biri olan MSC Cruises, istikrarlı bir şekilde Türkiye limanlarına daha yoğun …

Bloomberg’in iddiası: Merkez arka kapıdan 8 ayda 75 milyar dolar sattı

Döviz kurlarındaki artışı frenlemek için kur korumalı mevduat, gelire endeksli senet ve 900 bin dolar dövizi bulunan şirketlere getirilen …

10 maddede borsanın önlenemeyen yükselişi ve düşüşü

Ekonomist Hayrı Kozanoğlu, borsanın yükseliş nedenini ve önlenemeyen düşüşünü amatörler için twitter hasabından 10 maddede sıraladı. İşte 10 …

İşte Bu Hafta Bitcoin, SHIB ve Altcoinleri Etkileyecek 5 Şey!

Boğalar haftalarca süren kayıpları silip atmayı başardı. Bu nedenle, Bitcoin (BTC), sağlam bir temel üzerinde önemli bir haftaya başlıyor. Lider …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.